TIDAL - High Fidelity Music

Müzik ve ses uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 64.8 MB
  • Version 2.3.0
  • Dil İngilizce
  • Firma TIDAL
Kullanıcılarına yüksek kaliteli ses deneyimi sunan Tidal uygulamasını siz hala denemediniz mi?

Kayıpsız ses deneyimini yaşayabileceğiniz TIDAL - High Fidelity Music uygulaması ile 40 milyondan fazla parçaya sınırsız erişim sağlayabilirsiniz. High Definition müzik videoları ve müzik gazetecileriyle sanatçı ve uzmanlar tarafından hazırlanan Dünya'nın en iyi müzik listelerine kolayca ulaşabilirsiniz.

130 binden fazla müzik videosunu kesintisiz bir şekilde izleyebileceğiniz TIDAL -High Fidelity Music uygulaması istediğiniz şarkıcının dilediğiniz şarkısını tak dokunuşla dinleyebilir, müzik keyfinizi doyasıya yaşayabilirsiniz.

Deneyimli müzik gazetecileri tarafından da kullanıcılar için ustaca hazırlanmış öneri listelerini de dinleyebilir, dilerseniz de favori şarkılarınızdan oluşan listeleri kendiniz oluşturabilirsiniz. Her müzik için ayrı ayrı tasarlanmış görselleri görebilir, müzik makalelerini, özellikleri ve hatta yapılan röportajları da okuyabilirsiniz.

En sevdiğiniz favori listelerinizi arkadaşlarınızla da paylaşabilir, sanatçı ve radyo istasyonlarını kolayca dinleyebilir, sevdiğiniz sanatçıların biyografilerini kontrol edebilirsiniz.

Kişisel müzik koleksiyonlarınızı da oluşturabileceğiniz bu uygulama sayesinde müziği bambaşka bir boyuta taşıyabilir, en yeni şarkı ve albümleri tek dokunuşla dinleyebilir, dilerseniz de istediğiniz kişiyle paylaşabilirsiniz.

Müziğe dair merak ettiğiniz ne varsa kolayca ulaşabileceğiniz TIDAL - High Fidelity Music uygulamasını sizde cihazınıza yükleyin, müzik keyfini doyasıya yaşayan!

TIDAL - High Fidelity Music indir